VIDEO Trenčín ztratil dvojitý náskok, Nitra udržel těsné vítězství ve stávce

TRENČÍN – Hokejisté HKM Zvolen vyhrál 3: 2 ve třetím kole Tipsport Ligy na ledě Dukly Trenčín 3: 2 po mimořádném čase a oddělených závodech.

Hráč v první části hry často souvisel s hustou mlhou, která se vznášela nad povrchem ledu.V této sezoně zatím stoprocentní Trenčan se do soupeře pustili zhurta.

Hokejisté Žiliny mají i po třetím zápase nového ročníku nejvyšší soutěže Tipsport ligy v kolonce vítězství nulu, v úterý v rámci 3.Kolo se odehrálo na ledu Martin 1: 2 po prodloužení. Hosté byli velmi blízko k zisku tří bodů po přesném zásahu Tomáše Bulíka ze závěru druhé třetiny, proti byl Michal Murček, který vyrovnal 55 sekund před závěrečnou sirénou. V prodloužení nakonec rozhodl o vítězství domácích Miloslav Jáchym, který téměř od modré čáry propálil brankáře Tomáše Tomek.

Úřadující slovenský vicemistři z Banské Bystrice si v nejvyšší soutěži Tipsport lize nadále drží suverenitu, v úterním duelu 3. kola zdolali Na domácím utkání Piešťana se blíží 2: 1. Bystričany vedly v polovině zápasu 2: 0 po brankách Juraj Majdan, ten nejprve pěkně zakončil akci Fredrika Sandgren s Brettem Sonnem a později ho šikovně našel před brankou veterán Michal Handzuš.Hosté ve třetí třetině už jen zkorigovali zásluhou Jakuba Ručkaya, který tečoval střelu Marcela Holovič. Banská Bystrica před Piešťany zdolala v řádném hracím čase i Nitru (4: 1) a mistrovské Košice (1: 0) a je na čele ligové tabulky, nejblíže se představí v Martině.

Hokejisté Nitry se dočkali prvního vítězství v nové sezoně nejvyšší slovenské soutěže Tipsport ligy v zápase 3. kola, když v úterý před domácími diváky zdolali mistrovské Košice těsně 3: 2. “Gambrinus” vedli v úvodu druhé třetiny už 2: 0 po přesných zásazích Petrov Ordzovenského a Königa, no úřadující šampion dokázal ještě do konce prostřední části hry vyrovnat. Nejprve v její polovině snížil zblízka Richard Lelkeš a v 39. min se prosadil Marek Bartánus. Hrdina domácího týmu byl 48 let.Min Tibor Kutálek, když odtáhl prsten Peter Stloukal z levé strany a poslal puk na exponovanou košickou bránu.