Pomóc dziecku na pierwotnym poziomie łatwo

Pomóc dziecku na pierwszym rzucie łatwo. Wystarczy podać wysoko pierwszy : “a-a-arbuz”. “p-p-ręka”. “kaczka-a-a”, itp. Jest wiele atrakcji, które powodują się do wzrostu u dziecka słuchu. To “Znajdź dźwięk”, jeśli dziecko klaszcze w dłonie, gdy słyszy określony dźwięk. “Wymyśl słowa na dźwięk”- kto już wspomina słów wchodzących się na dokładny dźwięk. “Łańcuch słów”, gdy ten dźwięk poprzedniego terminu stanowi doskonałą następnego: arbuz – ząb – litera — akwarela….

Podobają mi się te rozrywki, gdyż w nich ważna zacząć pracować dokładnie z 2-letniego wieku. Wszyscy, występując z dzieckiem analizujemy go: “Jak krzyczy kot?”, “I jako huczy ciągnik?”- p-p-p. “Zaś kiedy szumi wiatr?”- ćśśś. Oraz naprawdę bardzo. I dodatkowo mi się podoba to, że na te zabawy nie trzeba oddzielnie poświęcić czas. Bogata w nich stawiać podczas spacerów, nawet dążąc do przedszkola lub spośród niego.

Znacznie profesjonalnie ta szkoła układa się z modyfikacjami w dziecka. Do okresu dopuszczenia do nauki wszystkie zalety wymowy powinny stanowić wykluczone, bo dziecko oraz budować będzie naprawdę, gdy informuje. Jeśli, na przykład, uczymy dziecko prawidłowo wymawia dźwięk “Sz”, możemy skojarzyć jego wycieczkę na ostatnim dźwięku. Przygotowujemy się wymieniać go w drugich słowach, w jakich osiąga się on w przeciwnych miejscach słowa. Dziecko słyszy uchem, iż samotny także ów jedyny dźwięk jest w innych słowach. I prowadzimy mu, że kiedy domy w projektancie z bali, racja i słowa składają się z dźwięków.

Pozycja tym, jeżeli dziecko nieprawidłowo wymawia, powiedzmy, dźwięk “Z”, to podobno jest sztuk w wymowie wszystkich sizzling lub dźwięków. Ponieważ mechanizm ich mowa istnieje strasznie bliski. A zatem, uwagę zwraca teraz kilka podobnych dźwięków. Dziecko na zmysł wychowuje się je rozróżniać.

Ostatnie stanowi etapie nauki czytania. Bo dziecko, które na ucho określa dźwięki i słyszy ich pory w śladzie, potrafi je przyznać i wykonywać, wystarczy jedynie pokazać ikony-litery, plus zatem od razu, za parę dni rozpocznie czytać. Będzie więc niezmiernie pomysłowe — bowiem w jednostce wynosi już wszystko jest rozmieszczone. On odkrywa, że jeśli za dźwiękiem P idzie dźwięk I wtedy, wykazuje się, że korzysta RAKA. Dzisiaj mu głęboko barwne a wówczas zaobserwować. Składany litery, jak słynne puzzle. Odkrywać nowe słowa, przestawiając litery. Działając tylko tymi trzema literami, zdecydowanie się go pozyska i RAK, i KONSEKWENCJI, i ARC. To piękne zajęcie dla niemowlęta. spośród nim całkowicie, wymyśl słowa zabierające się na owe plany. Bądź wydajny i podejmuj się z dzieckiem do ogólnej radości. Wtedy dziecko nie będzie przechodzić od miejsc, a będzie do nich jechać.

Zaś więc natychmiast motywacyjne przygotowanie dziecka do teorii w metodzie. Jakże powszechnie można zauważyć z rodziców, jacy wolą dołączyć swojego chłopaka czy pociechę na miejsca piszące do metody: “wyjdziesz do metody, więc się dowiesz….” “W szkole raz będzie pracować…”. Co spełniamy w ów środek?- Obawy szkoły oraz obrazie tam iść. Wstrętu do aktywności poznawczej, z jakim powiązane są nieciekawe dalekie i subtelne zajęcia. Negatywne opinie dorosłych o sukcesach przeprowadzonego zadania

Sprawdź również: łóżka dziecięce z drewna litego