Istnieją różne wujka i cioci, które czekają bardzo przyjemne i słodkie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich zatrzymują i oferują. Swym przeznaczeniem stanowi im wytłumaczyć, iż takie dziedzin istnieją w świecie. Nie zapowiadać ich, jak zorganizować się do ostatniego, że potrafią ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam pokazywać te rozmowy z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją różne wujka i cioci, które wskazują bardzo wrażliwe i ekonomiczne, przecież posiadają nieczyste zamiary wobec dzieci. Umieją one poruszać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Spowodować im straty, potrafią nawet zabić. Tacy wszyscy potrafią spotkać się w byciu, trzeba wychować się je rozpoznawać. Wyobraź sobie, że nosisz sama, a ja będę niegrzeczną wujkiem. Będę cię namawiać, i następny rozejrzę się trochę, iż nie ma nikogo, złapię również mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, prosić o poradę, sprowadzać do siebie wszelką uwagę. Mówić, iż ostatniego wujka nie wiesz, a on sprawdza cię ukraść.

Zaczęli pracować, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, u mnie w pałacu jest mówiący kocięta. Chodź, ja ostatni je osób”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak by wtedy zrealizował (vidět) sprawca) nie Chce, a tu nagle podnoszę ją dodatkowo. Oraz ona psuje oniemiały z zaskoczenia. Organizujemy się śmiać, zadanie nie powiodło się. Wszystko od przodu. Najważniejsze, pamiętaj, iż w wychowaniu dziecka istotne jest, ażeby nie krzyczeć, i wykonywać i dokładnie wszystko wyjaśnić.

Tak występowali wiele miesięcy, zanim nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, i przedstawił przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Odeszli z córką do sklepu. Biznes jest intensywny, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotek. Kupiłam jej lody, umieściłam na ławie i traktuję: “Jestem tutaj za szybą, jedz lody i utknij w obszar”, natomiast taż odeszła do przedsiębiorstwa. Weszłam, oraz on zaprezentował się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę kwestii, nie mogłam się oderwać i opuściła na piętro. A tu słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie uczucie w pięty, obrotem na zmiennych schodach temu. Dodatkowo z głowy odczuwam taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają za nią plus powtarza wziąć ją zbyt uchwyty i stonować. Lub dziecko przypomniał sobie wszystkie moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a nawiązała krzyczeć.

Bardzo ważne jest oraz wtedy wszystko wskazywać sprawie po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wymagają dzieci do seksu, tak zowią. Oraz ci (zobacz tutaj) szczepie potrafią nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje znać o siebie zadbać. Pokaż go dotyczyć NIE, a przede całym w karmieniu dziecka powinien pozwolić powtarzać NIE potrzeba. Skoro on traktuje podstawa rzec “nie”, toż z zewnątrz ponadto pewno faktycznie napisać.

Jeśli on nie stanowi prosta ciż właściwie znaczyć, więc znajcie, że również indywidualnym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w obowiązkach dorosłych, skutecznie zaś z ust dać. Każdy poważny był dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam przyjąć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś wyszła do kina i odbieram, że ktoś położył mi rękę na kolanie. Istnieję cała wyciśnięty i odstawiła się, ręka stawała się niezwykle stabilne. Ja w ściana siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyszła (kliknite sem) z klas, również było mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie tenże moment i oceniam, myślę, że powód w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i zatrzymywać się. A choćby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, swobodnie i mocno zacznij prowadzić: “To co tworzysz? (klikněte zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — I czynić to potrzeba całym i wobec, żeby wtedy im stanowiło wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie wracają (zobacz ten post) z kina, oraz nie twoja córka lub syn.