Sady takového nábytku patří nejen jednotlivé položky

Sady takového nábytku patří nejen jednotlivé položky. Tento multi-funkční design, skládající se z palandy, žebříky, skluzavky, na které můžete odstěhovat, skříňky, police a skříně. S pomocí nábytku “Transformers” dítě se učí vybavit svůj svět.
4e672f996117d
Rozšířit používání nábytku, je vhodnější, aby okamžitě zakoupit modely, které mohou být přeměněny jak dítě roste. Ty mohou být stoly a židle, výška sedáku a stolové desky jsou regulovány, nebo jesle, nakonec otáčet téměř dospělých (až do 190 cm na délku).

Nejdůležitější věc na dětské jednotce – zajištění bezpečnosti dítěte žijícího v něm. Jakákoli vysoká postel musí být vybaveny omezovači, nebo mají odpovídající nárazníky; kovové úchyty, rohy, atd by měl být nahrazen plastem, aby nedošlo ke zranění. Nákup nového nábytku v dětském pokoji, je třeba zkontrolovat kvalitu kování a kloubů.

Pokud je to možné, nevybírejte skříně se skleněnými nebo zrcadlovými dveřmi, dávají přednost otevřené police uzavřen. Kromě toho je hloubka korpusu by neměla být větší než 50 cm, výška – jako malé dítě, aby se dostal potřebnou věc k němu.

KOLEM PŘÍRODY

Použité materiály pro výrobu dětského nábytku, vysoké nároky, a to zejména pokud jde o jejich ekologické čistoty. Je lepší, že nábytek byl vyroben ze dřeva (např borovice – levné a pěkné věci). Nicméně, měkké dřevo není příliš praktické, protože v ní jsou důlky, a to i z malých mechanickými vlivy. Z tohoto důvodu mají dřevěný dětský nábytek, musíte být připraveni na skutečnost, že v průběhu času se bude muset aktualizovat – například základním nátěrem a maloval.

To je nejlepší zvolit nábytek s vysokou kvalitou MDF nebo dřevotřískové desky s nízkými emisemi formaldehydu (tento údaj by měl být blíží nule).

Jako nátěrové hmoty se používají pro dětský nábytek, který vydrží mokré čištění. To je odlišné barvy, laky, laky nebo vysokopevnostní laminátu a melaminu, což také dělá nábytek hygieničtější.