Další druh hudebních hraček – hudební rohože

hudební mobil

Další druh hudebních hraček – hudební rohože. Jsou dva typy – pro novorozence a tance. Dítě se může lehnout na koberec, a klikněte na různé objekty, které vydávají zvláštní zvuky. Kromě toho, často vybaveno matným přehrávač elektrické autíčka, který přehrává zvuky přírody, ukolébavky a dalších hudebních děl.

Rozvoj koberec pro děti
igr-bol
Tanec rohože – zábava pro starší děti. Ve skutečnosti, elektronický “taneční” více barevných segmentů, z nichž každý – vlastních zvuků a melodií. Překračování nebo skákání do různých částí podložce, dítě vytváří své vlastní melodie a taneční studia.

Hudební plyšové hračky mají tlačítko elektrické autíčka, po kliknutí, to zní melodie, píseň, nebo přehrát zvuk, jako je například napodobovat jakékoli zvíře – kočka, pes, kráva. Takové hračky – ideální základnou pro hry na hrdiny z dětí předškolního věku.

Děti nástroje – hračka z těchto analogů (bicí, klávesy, mosazi a smyčce). Tři roky staré dítě se nejlépe hodí bicí nástroje – bicí, tamburíny, xylofony. S pěti let – Vítr (píšťalky, trubky, flétny, foukací harmoniky). Děti od 6-7 let lze začít ovládat Klávesnice – akordeon, klavír nebo syntezátor. String hračky jsou vhodnější pro starší děti, protože to vyžaduje rozvoj motoriky a koordinace prst obtížné.

hudební nástroje

Paleta hraček říkají – ty, které reprodukují hlas profesionálního vypravěče. Tato hračka může vyprávět nebo zpívají písně a mluvit celé věty. Mluvící hračky pomohla připravit vaše dítě do školy, aby bylo snazší zapamatovat básně a hudební skladby.

Plyšová hračka, číst pohádky

Hudba knihy s vestavěným reproduktorem vysílat jiný zvukový tón nebo ztratit melodie. Takže, zatímco čtení může znít ukolébavku, nebo postavy budou hovořit odpovídající hlas.

Hudební hračky – povinnou součástí hry “Arsenal” www.babynabytek.cz dítěte, protože jsou zodpovědné za důležité aspekty jejího vývoje.