Ano, a v případě, že dítě se naučila číst

Ano, a v případě, že dítě se naučila číst, to nezbavuje rodiče z povinnosti číst nahlas k němu. Psychologové, pro plnou emocionální vývoj dítěte, doporučuje se, aby rodiče číst knihy nahlas, aby děti do 14 let!
Je hezké, když se dítě učí první s radostí, a recitovat básně před jakýmkoli publikem. Ale co dělat, když je třeba se naučit, jak veslovat (musí být nastavena v zahradě, hudební školy, atd.), A dítě nesouhlasí s ním “Nic na světě?”
kak_sdelat_detej_schastlivymi
Dítě může odmítnout, pod různými záminkami, “nemohu”, “nechci”, nebo prostě nevysvětluje, aby přijaly a jít o jejich podnikání. Tento důvod pro neochota je obvykle stejný: příliš mnoho nových informací pamatovat. Mozek je malý člověk se jen snaží chránit proti zahlcení informacemi.
V tomto případě pomáhá drobné triky. Za prvé, pokud vaše dítě je odolný, je třeba uklidnit dítě (uklidnit svou ostražitost). “No – jsme se dohodli – učit řádek, nebudeme No tak, jen říkám, a opakujte po mně.”. Stan povinné, že je třeba mít na paměti: můžete říci pouze jeden řádek básně. V tomto případě se dítě bude snadné zopakovat po tobě, a necítí stres informací.
Další krok – zjistit, zda existuje řada slova nebo fráze, které jsou nesrozumitelné pro dítě. Ukazuje se, že je to docela jednoduché: Opakování dítě bude zmaten nebo divný slovo, nebo dokonce odmítnout opakovat linku, kde je fráze nesrozumitelný k němu. Z tohoto důvodu je nutné vysvětlit dítěti, co to slovo nebo větu a dát více příkladů, kde a jak můžete i nadále používat slovo (frázi).
Když všechny cizí slova vysvětlil, začne proces učení. Opakujte první řádek básně. A tak dlouho, jak začíná dítě mluvit toto místo bez váhání, na druhé řízení by neměla být. Je-li jeden řádek uloženy, můžete začít učit druhý. Když se druhý řádek a opakovaná snadno a hladce spojující dva řádky. Teď řekneme okamžitě dva řádky zase tak dlouho, dokud se dítě začne vyprávět sami sebe tyto dva řádky. Poté můžete přistoupit k třetí a tak dále. Tímto způsobem, nevědomě, dítě může naučit celou báseň.