Vaše dítě je neustále žádá

Vaše dítě je neustále žádá, aby kočku nebo psa, křečka nebo želvu, nebo dokonce zda některý! A vy jste na pochybách, a dát pryč a představovala si, jak mnoho obtíží vstoupit do domu, spolu s roztomilá zvířátka. Vždy se bojí, že je třeba pečovat a uklízet po zvířat, možnost případné infekce a nemoci. Samozřejmě, že hlavní část péče o domácího mazlíčka padá na bedra rodičů, ale vzhled domácího mazlíčka a pomůže dítěti, aby se stal disciplinovaný a zodpovědný. Koneckonců, má nyní postarat se o někoho. Postupně přichází odpovědnost, která expanduje jak to roste.

15

Zpočátku dítě prostě vidí rodičům pečujícím o domácího mazlíčka, pak postupně a on je zahrnuta v “práci”. Začíná nalít jídlo, mytí mísy, následovat vodu v pijáků. Starší děti mohou docela dobře mít vyčistit papouška klec, měnit vodu v nádrži a vzít na procházku se psem. Následně, kočka nebo pes pro dítě stát opravdovým přítelem, se kterým si můžete i hrát a mluvit srdce k srdci. Je pravidlem, že děti, které vyrostly obklopené domácí zvířata, pak už jen lehce platí pro zbytek světa zvířat.

Samozřejmě, že k výběru domácího mazlíčka je třeba brát promyšleně a vážně. Pak se můžeme vyhnout mnoho problémů, které následně vede k tomu, že zvíře bude muset zaplatit. Nezačínejte kočku a ptáci Alergie dítě v naději, že “náhlý úder u konce.” Mimochodem, alergie může být i krmivo pro ryby, takže ryby budou muset být opatrní.
Při výběru psa, je vybrat si zvířátko z těchto plemen, které se osvědčily také v komunikaci s dětmi. Nepochybný vůdce bude kokršpaněl. Bude to pro dítě to oddaný přítel, má také hravou dispozice, takže se nikdy nebudete nudit. Právě teď je získává popularitu plemene Yorkshire teriér.