Pokud se chcete dostat hotel s velkým územím

Pokud se chcete dostat hotel s velkým územím, s rozvinutou infrastrukturou, zábavy a nejdou nad rámec toho od začátku až do konce dovolené, jít do Turecka. V Evropě priotelnyh malé území, a zábava začne venku: nádherné zábavní parky, vodní parky, zoologické zahrady, muzea, nemluvě o mnoha restaurací a obchodů. Evropští zábavní programy nejsou přizpůsobeny pro ruské turisty. Například, v severní Itálii, velmi komfortní chladným klimatem. Ale pokud jdete tam, musíte pochopit, že zábavu pro děti se bude organizovat sami. V Itálii, tam jsou klubové hotely s dobrými animační programy, ale nejsou pro Rusy: Zákazníci z těchto hotelů převážně Italové. V Řecku za poslední dobu tam bylo mnoho klub hotely, počítáno včetně ruských turistů. Existuje několik takových hotelů v Chorvatsku. Ještě v Evropě, tento systém je stále nedostatečně levné ubytování beskydy. Můžete zvolit požadovaný hotel, pokud klást správné otázky organizátory cesty. Toto je orientační seznam z nich.

1379190720_people_children_girl_in_grass_034672_
– V jaké kategorii orientovaný hotelové hosty?
Pokud hlavních hostů – Mladí lidé, pak v noci, to bude obtížné spát od hluku na diskotéce. Důchodci? S největší pravděpodobností, hotel postrádá potřebné věci pro miminko. Navíc starší lidé milují mír po celý den. Pro rodiny s dětmi jsou nejvhodnější – hotely Club umístění sebe jako středisek pro rodiny s dětmi. Mívají mini-bazén, mini-aquapark, herna a dětské hřiště, někdy mini-zoo a dětský pláž.
– Kde je hotel?
V blízkosti centra města, nebo na předměstí, v parku? Jak je to daleko od obchodů, diskoték, a pokud ano, jak se dostat do města?
– Je v hotelu bazén pro děti, bazén s mořskou vodou? Jak daleko je to
Sea?
Je žádoucí, aby byl hotel se nachází v prvním řádku pláži. Dlouhá cesta k vodě s dítětem a věci unavující pro každého.
– Co je pláž?
Pro děti požadovaných jemným levné ubytování beskydy pískem a mělké dno. Důležité a jeho infrastruktura: pohodlnější, pokud je vybaven WC, sprchy, pokud je k dispozici dětské hřiště – to vše, aby Váš pobyt na pláži více zábavná. Zeptejte se, vyplacených nebo zdarma lehátka a slunečníky – náklady na plážové vybavení může udělat značné množství.
– Velikost resortu?
Pokud je příliš velký (se nachází na tratích 10-12), “hustota obyvatelstva” za metr čtvereční na pláži je vysoká, bez ohledu na to, jak významná bude jeho velikost.
– Jak se bude teplá mořská voda v době, kdy se chystáte na dovolenou?
– Je v hotelu speciální dietu?
Žádné dětské menu, a to dieta, jejíž menu obsahuje polévky, saláty, Kaše.
– Je možné najmout chůvu v hotelu? Co je zábavní program pro děti,
– Zda jsou dětské kluby?

Babička-cestovatel nebo chůva-cizinec?

Že rodiče mají možnost během cesty sám levné ubytování beskydy a trochu odpočinout (děti, zejména), je možné, aby váš babičku (chůva). Kdyby neodmítne doprovázet vás na výlet, je nepravděpodobné, že říkat “ne” na žádost zůstat s dítětem, až přijedete off na diskotéce nebo máčet v spa procedury. Pokud to není možné, při výběru hotelu věnovat pozornost na to, co má možnosti pro péči o děti. To může být dětský mini-club či individuální hodinové hlídání dětí. Hlavní rozdíl mezi klubem a “bonnoy”, že přebírá odpovědnost za konkrétní dítě. Dnes je tato služba je v téměř každé evropské hotelu, ale to je nutné specifikovat v předstihu touroperátor, je tam, kde budete bydlet, rusky mluvící chůva, jak moc jsou jeho služby a to, co obsahují. Cena závisí na zemi – průměrná možností je 20 eur za hodinu. V dětských klubů, mnoho dětí, a samozřejmě, kvalita péče o své chudé. Animátoři v mini-kluby nejsou profesionálními učiteli, a chlapci a dívky, kteří pracují na částečný úvazek v sezóně.
Často břemeno “razvlekatora” překročí povolenou mez, a to prostě není schopen sledovat všechny děti, a zejména s cílem zajistit jejich bezpečnost. Proto, posílání dítě v mini klubu, rodiče obvykle nejsou ohroženi jít pryč na dlouhou dobu, například na turné. A ještě jeden důležitý bod třeba mít na paměti, pokud se rozhodnete nechat dítě v mini klubu. Skutečnost, že dnešní děti mají prakticky přestal levné ubytování beskydy hrát ve dvoře, oni zapomněli, jak být ve věkově smíšené společnosti se proto špatně socializované. Budou obtížné najít společnou (a zejména cizí) jazyk s jejich vlastním druhu.