Hodnocení dětské preference

Hodnocení dětské preference.

Přírodní zajímavosti (sopky, gejzíry, vodopády).
Překonání sami mini-dobrodružství. Například, výlet na španělském ostrově Tenerife. “Výlety” v malých expedici – která je nezbytná pro tento věk. Výstup do kráteru sopky, průjezd rokli, navštivte Relic lesa – to je tak vzrušující!
Místa spojená s filmem a literárních hrdinů (od Sherlocka Holmese do Harryho Pottera).
Neobvyklé architektonické památky: hrady, věže a tak dále.
117146062
Obtíže REGISTRACE
Většina rodičů si vybrat zemi bez víza: Turecko, Egypt, Chorvatsko, Černá Hora … V ostatních případech záleží na složitosti papírování. Například, uspořádat výlet do Francie s dítětem je těžké: jeden ze základních dokumentů by mělo být povolení pro vývoz potomků obou rodičů (i když máma a táta jít s ním). A země jako Rakousko, Německo, požádal překládat některé dokumenty do němčiny. To vše je spojeno s frontami, peníze, vzrušení. Finsko má velmi přísné požadavky na víza fotografií. Relativně snadné se dostat vízum do Řecka. Visa formality měnit často, takže musíte po celou dobu držet krok a vyjasnit velvyslanectví požadovanou zemi nebo z cestovní kanceláře, jaké doklady jsou nutné v tuto chvíli

Exotické destinace (Thajsko, Bali, Goa, Maledivy) – ne nejpopulárnější (a rozumné), letní volbou pro rodiny s dětmi. Tam je dobré jít na jaře nebo na podzim – pro teplé moře, dobré počasí, nové zobrazení. V létě může být teplé moře nalezen mnohem bližší (není třeba se starat o dlouhém letu). Navíc, v mnoha exotických zemích, jako je Thajsko, v tomto okamžiku období dešťů. Pokud jste stále ještě přemýšlel o tom, jak představit své dítě do exotiky, pak v každém případě v průběhu jeho první (a dokonce i druhým), cestovat do zahraničí. Dítě musí pochopit, co je dobré a co je špatné, jak v exotických zemích mohou splnit řadu nebezpečných hmyzu, hadi, pavouci, a to i na místě. Je také třeba připomenout, že tam jsou obvykle negramotní obyvatelstvo, a jazyková bariéra může zabránit i najít svou cestu do hotelu, nebo zjistit o léku v lékárně. Mimochodem, tento problém se zdravotní péče – není neobvyklé v těchto zemích. Například, Seychely je obtížné najít lékárnu, a Maledivy brát vážně lékařské ošetření, je pravděpodobné, že plavat nebo létat z jednoho ostrova na druhý.