Dítě roste – šatna

Všimněte si, že děti nemusí přidělit samostatný pokoj, v prvních měsících svého života, že je třeba neustále dohledu a péče ze strany matky. Proto tyto kusy nábytku je možné umístit v pokoji rodičů.
Jakmile dítě vyroste trochu, nábytek může být transformována nebo změnit, k ní přidá další prvky, které poskytují pohodlí a komfort.
Je vhodné mít dítě v místnosti skříni. Za prvé, je prostor věci pro děti – první sady ložního prádla, botičky, kombinézy, teplé pláště, klobouky, pleny, vesty, posuvníky. Pak oděvy jsou postupně nahrazovány punčocháče, obleky, sundresses, šortky, sukně, halenky, šaty, kalhoty. Když dítě chodí do školy, bude přidána do oblečení školní uniformy, oblečení pro domácí, teplákových souprav.

babystyle.com.ua

Velké změny se stane v místnosti, když neposeda být dva nebo tři roky. Tam přijde čas na změnu již obtěžoval uzavřené na všech stranách postýlce dítě na pohovce nebo posteli, který má malé ochranné nárazníky pro dítě ve snu padal. Při objednávání nábytku, dávejte pozor na rohy jsou hladké a zaoblené, zatímco modřiny, boule a modřiny z baby-tyran bude méně. Na tři roky dítě objeví vědomou touhu vytvořit – malovat, vyřezávat, sbírat designer, hádanky, snížit něco z barevného papíru a lepidla. U takových studií potřebovat obdélníkový nebo čtvercový stolek vhodný pro malého muže a výšce židle. Děti jsou plné emocí, které potřebují světlé barvy v interiéru a neobvyklé. Budou rádi, když lůžko bude v podobě automobilů, mini-house (podkroví), nebo nějakého zvířete. Hračky zábavné sbírat v hrudníku nebo vyřezávané závěsná police než jen nudné dát je do krabice. Dívky milují, aby jejich panenky, také, byl jeho dům, panenka nábytek. Kluci jako garáže pro vozového parku, zbraň znamená přistávací plochu pro letadla. Ve věku pěti hraček se stále více a více, tak to stojí za zvážení nákupu regály, regály, police, vše rozložit – hezky a upraveně. Oblek a položky, jako jsou:

žebřiny;
diapozitivy;
sportovní zařízení;
houpačky, houpací židle.